Leden 2013

Úprava fotky- The Sims 3- Magic

30. ledna 2013 v 20:10 | Jadee |  Úprava fotek
Ahoj, tenhle článek je přednastavený, poněvadž od 30.1 až do 3.2 se nedostanu na počítač. Budu totiž u příbuzných a chci si dát pauzu od počítače a dělat i něco jiného. Možná se vrátím dřív. Ještě nevím jak to vlastně bude
Pak tu jsou jisté problémy- jak vztahové, tak i ty ostatní, které si musím vyřešit, proto nejspíš celý příští týden nebudu mít čas na blog.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Teď už k tématu tohohle článku. V sobotu 26. 1 jsem si udělala čas a zkoušela jsem upravovat nějaké fotky z The Sims 3. Docela se mi dařilo a tak tu máte jednu z nich na ukázku. Možná sem dám všechny, ještě si to rozmyslím.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na fotce je moje první postava( čarodějka) z Obludária. Už je to dost dlouho, co jsem za ní hrála naposledy. V podstatě jsem na ní úplně zapomněla.

News 0.2

26. ledna 2013 v 9:39 | Jadee |  NEWS
Ahoj!
Přináším vám pár novinek a informace o plánovaných článcích. Tenhle článek bude stručný, ale to snad nevadí.
Ty nejduležitější body najdete v tomhle "seznamu" :
  • Zrovna včera mi přišel tablet, který jsem si přála už dlouho. Ihned jsem ho musela ozkoušet a je to opravdu bomba. Poněvadž je to pro mě úplně něco nového, tak jsem z toho nadšená :D Později dám určitě na blog ty povedenější ale i ty méně povedené kresby.
- Jinak ten nápis (news) je právě vytvořený, nakreslený na tom tabletu.

  • Mám v plánu už konečně dodělat rubriky, abych do nich už mohla řadit články.
- Už mi to začíná pořádně vadit, protože nemám kam umísťovat články, ale bohužel jsem líná a nechce se mi do toho.
  • Momentálně hraju asi nejvíc Dragon Age 2. Vůbec nevím proč mě to po takové době zase chytlo. Začala jsem hrát od začátku a už se blížím k polovině příběhu :)

  • Co se ještě týče her, tak jsem začala aktivněji hrát TS3. Spíše něž abych hrála, fotím screenshoty, které se tu možná objeví. Mám jich opravdu spoustu( snad 2000), takže bude z čeho vybírat.
- Uvažuji, že bych možná bych mohla sepsat a nafotit nějaký komix.

  • Přemýšlím, že bych blog zaměřila jen na grafiku a TS, ale zase si říkám: Není blogů o The Sims spousta a neomrzelo by mě to? Takže nejspíš zůstanu u původního tématu.
Tak nakonec ten článek, až tak krátký není :D


Layout 02

23. ledna 2013 v 18:39 | Jadee
Vytvořila jsem nový layout, poněvadž jsem se na tamten už nemohla dívat. Byl už moc okoukaný a tak jsem se rozhodla tenhle udělat úplně jinak.
(Časem možná ještě změním popisky v menu)

Autor: Jadee
Doba vytváření: cca 5 hod
Spokojenost: 95% - Celkově se mi moc líbí. Je jednoduchý, sladěný a nejlepší je na něm ta animace, kterou jsem do layoutu chtěla začlenit již dříve.

A jaký je váš názor?

The Sims

5. ledna 2013 v 13:39 | Jadee
The Sims, zná snad každý. Je to velice oblíbená strategická hra. Jedná se o simulaci života.
Ve hře si vytvoříte jednu, či více postav, které v podstatě vytváříte příběh, či její "život".

Já a The Sims
The Sims 3 je jedna z těch her, kterou si zahraju, když se nudím a nebo mám v plánu vytvořit nějaký komix. Popřípadě, když potřebuji nějaké pěkné fotky k článkům, tak se mi hodí.
Dřív jsem hru hrála dost často a ještě ke všemu jen tak. Starala jsem se o simíky a prožívala s nimi jejich příběh. Teď už musím mít nějaký záměr proč tu hru vlastně pustit.
Už ani nevím, kdy jsem poprvé spustila The Sims 2, ale pár let nazpět to bude.
Dalo by se říct, že jsem sběratel serií The Sims. Vlastním TS2 a TS3 skoro se všemi dodatky. Co mi chybí, je The Sims 1. Nemám však v plánu si ho dokoupit :D
Pak mi chybí pár minidodatků(cca 3) a asi dva datadisky. Jinak mám sbírku TS2 a TS3 kopletní.
Dalo by se v podstatě říct, že samotná hra není, až tak zábavná a proto mi pomáhá jen s komixy a podobnou tvorbou.

Screenshoty z mé hry:Aion- Screenshoty 01

3. ledna 2013 v 19:59 | Jadee
Přináším vám pár screenshotů ze hry Aion, kterou ještě stále hraju. Fotky byly focené na téma zima/zimní krajina. Jsou ještě z mého starého blogu, tak neřešte tu adresu a byly focené minulý rok. I tak je sem dávám, poněvadž se mi líbí a jsou i v dobré kvalitě. Každou fotku, jsem ještě upravila, takže můžete vydět originál i tu upravenou verzi.
Za postavu na obrázku už dávno nehraju :D Nějak jsem na ní dočista zapomněla.


Více fotek naleznete v C.ČLÁNKU