Září 2014

UPDATE 0.6- A zase od znova!

27. září 2014 v 13:23 | Jadee van Grey |  NEWS-"Dívím se, že si ještě furt pamatuji přihlašovací informace"

Když jsem se, už téměř před rokem a něco rozhodla skončit s blogem, kvůli nedostatku času, tak jsem se ani neodhodlala napsat nějaký ten "poslední" článek. Možná, že to byl podvědomý záměr. Nepřišlo mi to jako definitivní konec, ale po tak dlouhé době jsem si uvědomila, že bez blogu nemám kde archivovat a případně sdílet svoji tvorbu a nemám odkud příjmat kriiku.

• Hrozně dlouhou dobu jsem neměla náládu na nějaké blogovaní, ale poslední měsíc se to nějakým způsobem změnilo. Mám chuť zase něco tvořit a zlepšovat se díky vám.

• Jestli se blogu začnu zase naplno věnovat, tak očekávejte pouze grafiku. The Sims mě už neláká, sice v něm možná někdy vytvořím nějaký komix( ale to bude jen zřídka, možná taky vůbec). Pravděpodobnější budou tutoriály, na vše možné.

•Sama jsem zvědavá co z toho mého "osvícení" bude, i přes to, musím říct, že, to až tak moc optimisticky nevidím. Takže uvidíme co a jestli z toho něco bude. Poněvadž všichni moji bývalý "čtenáři" na tento blog naprosto zapoměli, tak jsem zvědavá jestli sem ještě alespoň někdo zavítá.

-"Dívím se, že si ještě furt pamatuji heslo "